O Ośrodku

Zapraszamy do naszego kameralnego ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego usytuowanego w malowniczym Parku Krajobrazowym Góry Opawskie. U nas znajdziecie spokój i wytchnienie z dala od zgiełku miasta w bezpośrednim sąsiedztwie gór i lasów Sudetów Wschodnich. „Drogowiec” jest idealną bazą wypadową dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek po okolicznych górach i lasach. W okresie zimowym jest to dogodne miejsce zakwaterowania i odpoczynku dla amatorów narciarstwa, dzięki bliskości stoków czeskich Jeseników oferujących kilkadziesiąt kilometrów tras zjazdowych i biegowych. Bez względu na sezon ośrodek „Drogowiec” oferuje firmom i instytucjom organizację szkoleń i imprez firmowych.

Dysponujemy 86 miejscami noclegowymi w pokojach dwu- i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami, TV oraz łączem WI-FI. Nasi stali goście cenią sobie szczególnie naszą domową kuchnię oraz wypiekane na miejscu ciasta.

Na terenie ośrodka korzystać można z wielofunkcyjnego boiska, sauny, dwóch klimatyzowanych sal konferencyjnych (50 miejsc każda). Parking pomieści 40 samochodów. Plenerowe party z ogniskiem i grillem możliwe jest do zorganizowania nawet przy niesprzyjającej pogodzie dzięki zadaszonym wiatom i altanie. Nie mamy nic przeciwko czworonogom, za które nie pobieramy dodatkowych opłat.

Ośrodek w okresie letnim oferuje odkryty basen.